האינסטגרם שלנו

מיכל נגרין – מרכז המבקרים

מיכל נגרין מעצבת ויוצרת מזה כשני עשורים פריטים ייחודיים, רומנטיים ועשירים: תכשיטים, פרטי לבוש, מוצרי נוי ומוצרים לבית.
מיכל נולדה בקיבוץ נען ב 1956, אף שהייתה מוקפת במסגרת, תמיד הייתה עצמאית ומובילה בדרכה, תכונה זו הביאה אותה לנסות את ידה בעיצוב וייצור תכשיטים בסוף שנות השמונים.
ב1984 נישאה מיכל לבעלה מאיר, שהפך לשותף פעיל לא רק בחיי המשפחה אלא גם בחייה המקצועיים ומכהן כמנהל החברה מיכל נגרין עיצובים בע"מ.
ב- 1988 החלה מיכל למכור פריטים בשוק האומנים בנחלת בנימין ונחלה הצלחה רבה, בעקבותיה החלה להעסיק עובדים ופתחה חנות וסטודיו ברח' גורדון שבת"א.
לאחר כשנה וחצי העבירה מיכל את מקום העסק לרח' שינקין, החנות הפכה מייד למקום עלייה לרגל וסייעה להפיכתו של רחוב זה לאזור שוקק חיים בת"א.
החנות המעוצבת באווירה ביתית וחמה ומהווה ומודל לחנויות הרשת ברחבי העולם.

אודות מרכז המבקרים : בואו לחוות את הפנטזיה במרכז המבקרים ובגלריה קפה מיכל נגרין פותחת את שעריה ומזמינה אתכם למרכז המבקרים, לחוות עולם של יצירה וקסם, המתחיל מרעיון ומסתיים במוצר המוגמר. 'העולם של מיכל נגרין' בבית מיכל נגרין בבת ים מזמין את הבאים בשעריו לקחת חלק במיצג חי של אור ותנועה, עולם רווי יצירתיות ואופטימיות, מקום שטרם נראה מסוגו בעולם. הביקור כולל צפייה בסרט וסיור מודרך בעולם היצירה של המותג, בסטודיו ובבית המלאכה, העובר דרך כל שלבי העיצוב והייצור , ומראה איך העולם של מיכל קורם עור וגידים. בתום הסיור נשמח לארח אתכם בגלריה קפה, בה תוכלו להתרשם מאוספה הפרטי של המעצבת , לרכוש מהמגון המוצע בחנות ולהנות מקפה ועוגה. מרכז המבקרים ממוקם בסטודיו בעיר בת ים . משך הביקור כשעה וחצי.

 

מידע נוסף

טלפון : 03-5553334

פקס : 03-5553300

איש קשר : ליאת אנגרסט

אתר אינטרנט : www.michalnegrin.co.il

אימייל : Liat.a@negrin.co.il